Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’ndan KSO’ya Veda Ziyareti

22 Haziran 2017

Diyarbakır Valiliği görevine atanan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu Kocaeli Sanayi Odası’na (KSO) veda ziyaretinde bulundu. Sayın Vali Güzeloğlu’nu, KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu yurtdışı programı nedeniyle programa katılamadı.

Vali Güzeloğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, “Bir çok kez buluşmalar gerçekleştirdiğimiz Sanayi Odamıza bu defa veda için geldim. Yaklaşık 3 yıl onurla, gururla yürüttüğüm Kocaeli Valiliği görevimden Diyarbakır Valiliği görevine atanmış bulunuyorum. Bu üç yıla yakın süre içerisinde Türkiye’nin gelişme ve kalkınmasına katkı veren önemli bir şehir olan Kocaeli’nin daha iyiye, güzele, refaha ve kalkınmasına yönelik birçok projede birlikte yer aldık. Kocaeli Türkiye’yi geleceğe taşıyan, güvenle bakmasını sağlayan dinamiklere sahip ve üretimin her alanında çok önemli potansiyeli olan bir şehir. Sanayi Odamız bunu kurumsal anlamda temsil eden Türkiye’nin en büyük ve önemli sanayi odalarından biridir. 3 yıl boyunca sıcak bir ilişki gerçekleştirdik. Haklarınızı helal etmenizi istiyorum. İnşallah gelecekte daha güzel günlerde buluşmanın arzusu içerisindeyim.” dedi.

Sanayi Odası Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul konuşmalarında, “Her şeyden önce Sayın Valimizin yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Üç yıldır Sayın Valimizle görev yaptık ve bu sürede gösterdiği sıcak ve yakın ilişkileri Diyarbakır’da da göstereceğinden şüphemiz yok. Diyarbakır halkı Sayın Valimiz gibi bir Valiye sahip oldukları için çok şanslılar. Sayın Valimizin görev süresince bizlere çok büyük destekleri oldu.” dedi.

Paylaş