KOSGEB tarafından 100.000 TL’ye kadar geri ödemesiz destek semineri

29 Haziran 2012

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası bünyesinde kurulan Gelişen İşletmeler Piyasası (GİP) büyüme potansiyeli gösteren ve düşük maliyetle fon ihtiyacını karşılamak isteyen KOBİ’lerin piyasasıdır. Bu kapsamda mevcut mevzuattan farklılaştırılarak KOBİ’lerin Sermaye piyasalarına girişini kolaylaştıran yeni bir hayata geçirilmiş olup, halka açılma maliyetleri düşürülmüş ve halka açılma sürecinin ve sonrasında sermaye piyasası mevzuatının bilinmemesi ve bu nedenle yaşanan çekingenliğin önüne geçilebilmesi için gerekli önlemler alınmıştır.

Halka açılmak isteyen KOBİ’ler için halka açılmaya ilişkin maliyetlerin karşılanması için KOSGEB tarafından 100.000 TL’ye kadar geri ödemesiz destek program oluşturulmuştur.
Hali hazırda 10 şirket halka arz sürecini tamamlamış, ihtiyacı olan kaynağa erişmiş ve sermaye piyasası imkânlarından faydalanmaya başlamış olup, bu şirketlere ait paylar İMKB’de işlem görmeye devam etmektedir.
Tüm bu imkânlar hakkında sizlerinde bilgi sahibi olması ve yararlanabilmeniz için Odamız ve İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) işbirliği ile 14 Kasım 2012 Çarşamba günü, saat 14.00’de, Kocaeli Sanayi Odası, İzmit Merkez Binası’nda bir seminer organize edilmiştir. Programa şirketlerinizin karar sürecinde rol alan üst düzey yöneticilerinin veya yönetime hakim ortaklarının katılması fayda sağlayacaktır. Katılım için isim bildirmeniz yeterlidir.
PROGRAM
 
14 KASIM 2012 ÇARŞAMBA
KOCAELİ SANAYİ ODASI, İZMİT MERKEZ BİNASI

13.45                         Kayıt
 
 
14.00                         Korhan ERYILMAZ
                                 İMKB Gelişen İşletmeler Piyasası Müdürü
 
16.00                        Soru-Cevap
LCV: Yasemin Nur Yüce – (0 262) 315 80 67, e-posta: arastirma@kosano.org.tr
Paylaş