KSO Ağaç Ürünleri ve Mobilya İmalatı Komiteleri, KOÜ Teknopark’ın Hizmetlerini Tanıdı

10 Haziran 2015

Kocaeli Sanayi Odası’nın 6. Meslek Komitesi (Ağaç ve Ağaç Ürünleri Sanayi Grubu) ve 26. Meslek Komitesi (Mobilya İmalatı Sanayi Grubu), Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı’nı ziyaret etti. Komite Üyeleri; Apel Orman Ürünleri yetkilisi Oktay Kabasakal, Koçsan Ahşap yetkilisi Mesut Sancaklı, Yavuzlar Ağaç yetkilisi Ömer Yavuz, Alternatif Orman Ürünleri yetkilisi Recai Barış, Beşerler Çelik Eşya San. Yetkilisi Mehmet Mustafa Karaman, Modem Mobilya San. Yetkilisi Yaşar Ateş’in katıldıkları program öğlen yemeği ile başladı ve KOÜ Teknopark Genel Müdürü  Sadık Semizoğlu, Kocaeli Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticaret Odası Temsilcisi Yusuf Koçak, Kocaeli Teknopark Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Sanayi Odası Meclis Üyesi Kadir Decdeli, Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Yetkilisi Araş. Gör. Mehlika Kocabaş ve H Elektronik Firması Sahibi Alpay Onbaşı’nın konuşma ve sunumlarıyla sürdü.

KOÜ Teknopark Genel Müdürü  Sadık SEMİZOĞLU ve Kocaeli Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticaret Odası Temsilcisi Yusuf Koçak ve Kocaeli Teknopark Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Sanayi Odası Meclis Üyesi Kadir Decdeli konuşmalarında, Teknopark’ın hizmetleri, önemi ve Teknopark ile yapılabilecek işbirliklerinden bahsederlerken, Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Yetkilisi Araş. Gör. Mehlika Kocabaş, Teknoloji Transfer Ofisi ile ilgili bir tanıtım yaptı ve ilgili kurumun, firmalara sunduğu proje hizmetlerinden bahsetti.

Programda Komite Üyeleri, Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı ve Teknoloji Transfer Ofisi’nden alabilecekleri hizmetler konusunda bilgi aldı, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Paylaş