KSO Başkanı Zeytinoğlu, AB Komiseri Verheugen’i Kocaeli’ye Davet Etti

5 Haziran 2014

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun,  Avusturya Ekonomi Odası (WKÖ) Altın Ödül törenine önceki gün (4 Aralık) Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu da katıldı.

 Avusturya Ekonomi Odası (WKÖ) Altın Ödülü, Viyana’da Avusturya Ekonomi Odası (WKÖ) Julius Raab Salonu’nda düzenlenen törenle, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na verildi. Viyana Ticaret Odası Başkanı DI. Walter Ruk’un açılış konuşmasıyla başlayan törene, Avusturya Odası Başkanı Christoph Leitl, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halim Mete, TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, TOBB Yönetim Kurulu üyeleri Salih Zeki Murzioğlu, Şahin Bilgiç, Necdet Özer, Cengiz Günay ve Ebubekir Bal ile birlikte Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu katıldı.

 TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, İkili Ekonomik ve Ticari ilişkilere, Avrupa ekonomisine ve küresel ekonomiye katkılarından ötürü, Avusturya iş dünyasının en büyük nişanı olan “Ekonomi Altın Ödülünü”ne layık görüldü. Ödül töreni sonrası TOBB’dan gelen heyetle gerçekleştirilen seminerde, Avrupa Birliği’nin Genişlemeden Sorumlu eski Komiseri ve TOBB Danışmanı Günther Verheugen’le kısa bir görüşme yapan KSO Başkanı Zeytinoğlu, kendisini Kocaeli’ne davet etti.

Paylaş