KSO Başkanı Zeytinoğlu İtalya’da İş Formunda Konuştu

“UMEM Projesini anlattı”

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün İtalya’ya yaptığı resmi ziyaret kapsamında, Türkiye-İtalya İş Forumu gerçekleştirildi. Bu forumda bir konuşma yapan Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu,Türkiye-İtalya İş formu sonuçlarının çok önemli olacağını vurguladı. Foruma, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, TOBB/DEİK Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İtalya Ekonomik Kalkınma Bakan Yardımcısı Carlo Calenda, DEİK Türk-İtalyan İş Konseyi Başkanı Zeynep Bodur Okyay ve Network Globale Başkanı Aurelio Regina ile sanayiciler katıldılar.

İtalya’daki programın üçüncü gününde gerçekleştirilen İş Formunu’da KSO Başkanı Zeytinoğlu, “Mikro, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve İsbirlikleri’ne Geçiş” konulu oturumunda, “Yeni Teşvik Sistemi ile ilgili değerlendirmelerini ve iş dünyasını etkileyen dış faktörler ile Türk reel sektörünün özellikle kriz dönemlerindeki davranışlarını sundu. Konuşmasında Türkiye genelinde TOBB tarafından başlatılan bir meslek edindirme projesi olan UMEM projesini ve Kocaeli Sanayi Odası’nın başarılı bir projesi olan Tedarikçi Geliştirme Programının detaylarını aktardı.

KSO Başkanı Zeytinoğlu İtalya iş formunda konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Gül ile birlikte İtalya seyahanite katılan KSO Başkanı Zeytinoğlu.TOBB başkanı Hisarcıklıoğlu ve Türk girişimcilerle birlikte toplau olarak görülüyor.

İtalyanın Başkenti Romada yapılan İtalya İş formuna katılanlar görülüyor.