KSO Başkanı Zeytinoğlu, Japonya’da Dünya Odalar FederasyonuToplantısı’na, ABD’de “Güneş Enerjisi Fuarı”na, ve TACCI Toplantısına Katıldı

28 Haziran 2014

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, WCF’nin yönetimine seçimle gelen 20 kişi arasına girerek önemli bir başarı sağlamıştı. Bu doğrultuda 15-18 Ekim tarihlerinde Japonya’nın başkenti Tokyo’da gerçekleştirilen, WCF (Word Chambers Federation – Dünya Odalar Federasyonu) Genel Kurul Toplantısına, Avrupa Kıtası’nı temsilen katıldı. Toplantıya, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu adına danışmanı Sarp Kalkan ve Rona Yırcalı katıldı.

KSO Başkanı Zeytinoğlu’nun juri olarak bulunduğu toplantıda, WCF’nin 2017 Genel Konsey Toplantısının yapılacağı şehir hakkında sunumlar gerçekleştirildi. Aday şehirler olarak, Avustralya’dan Sydney, Çin’den Yiwu, Hindistan’dan Kalkuta v Filipinler’den Manile yer aldı.

 ABD SEYAHATİ

KSO Başkanı Zeytinoğlu, Tokyo’daki WCF Toplantısı sonrası, KSO Meclis ve Komite Üyelerinin de katıldığı 14 kişilik bir heyetle ABD’nin Las Vegas şehrinde “Güneş Enerjisi Fuarı”na katıldı.

Zeytinoğlu, ayrıca kısa adı TACCI olan Türk Amerikan Odası Yönetim Kurulu’nun Newyork’taki toplantısına Odalar Birliği’ni temsilen katıldı.

Paylaş