KSO Başkanı Zeytinoğlu’dan TEOG Birincilerine Ödül Verildi

9 Haziran 2017

Geçtiğimiz  günlerde sonuçlanan TEOG sınavlarında  Gölcük Kocaeli Sanayi Odası Dumlupınar Ortaokulu öğrencilerinden Yiğit Çamur, Hakan Merih Dal ve Sena Karamehmet tam puan alarak birincilik kazandılar. KSO Dumlupınar Ortaokulu’ndan  6 öğrenci de  bir veya iki eksikle yüksek başarı sağladılar. TEOG Sınavlarında Türkiye Genelinde 700 öğrenci tam puan alarak ortak birincilik kazanmışlardı. Bu tam puan alan öğrencilerden 15’i Kocaeli’den olup, 11’i özel eğitim kurumlarından 4’ü ise devlet okullarındandı.

KSO Gölcük Dumlupınar Ortaokulu salonunda düzenlenen törenle TEOG Birincilerine ödülleri verildi. Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun da katıldığı törene hep birlikte İstiklal Marşının söylenmesiyle başlandı. Daha sonra söz alan Okul Müdürü Orhan Temiz, öğrencilerin sağladığı başarıdan dolayı çok sevinçli olduklarını vurguladı. Okulun yapımını üstlenen Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nu her zaman yanlarında görmekten ve desteklerini almaktan mutlu olduklarını söyledi. KSO Başkanı Zeytinoğlu da sağlanan başarının kendilerini daha çok mutlu ettiğini, emeklerinin boşa gitmediğini görmenin sevincini yaşadıklarını söyledi. Zeytinoğlu, “Sizlerin başarı grafiğinizi yükseltmeniz bizleri gururlandıracaktır.” dedi.

KSO başkanı Zeytinoğlu, daha sonra TEOG sınavlarında tam puan alan Yiğit Çamur,  Hakan Merih Dal ve Sena Karamehmet’e ödüllerini tek tek verdi.

Paylaş