KSO Çevre Komisyonu 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü Kutladı

8 Haziran 2020

Kocaeli Sanayi Odası öncülüğünde kamu kurum ve kuruluşları, yerel idareler, OSB Müdürlükleri ve KSO Meclis Üyelerinin katılımı ile oluşturulan “KSO Çevre İhtisas Komisyonu” 2020 yılının ikinci toplantısını telekonferans yöntemi ile gerçekleştirdi.

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç’ın başkanlığında yapılan online toplantıya,  KSO Meclis Üyesi Hasan Şerefhan, TÜBİTAK MAM Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü’nden Selma Ayaz, KOÜ Çevre Mühendisliği Bölümü’nden Sevil Veli, GTÜ Çevre Mühendisliği Bölümü’nden Nihal Bektaş, Çevre Mühendisleri Odası’ndan Murat Sancak, KSO İş Geliştirme Sorumlusu Aynur Hacıfettahoğlu ve OSB’lerin Çevre Mühendisleri iştirak etti.

5 Haziran Dünya Çevre Günü münasebeti ile yapılan toplantıda; COVID-19 süreci ile ilgili talep ve tedbirler, 26. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri, Avrupa Yeşil Anlaşması, Yönetmelik Taslakları, 2020 yılında gerçekleştirilecek olan Çevre Etkinlikleri konuları görüşüldü. Komisyon üyelerinin Dünya Çevre Günü mesajlarını paylaştığı toplantı, teklif ve temenniler ile tamamlandı.

Paylaş