KSO Çevre Komisyonu’nda GEKAP Yönetmeliği Tartışıldı

2 Mart 2020

Kocaeli Sanayi Odası öncülüğünde kamu kurum ve kuruluşları, yerel idareler, OSB Müdürlükleri ve KSO Meclis Üyelerinin katılımı ile oluşturulan “KSO Çevre İhtisas Komisyonu” 2020 yılının ilk toplantısını Kocaeli Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet  Kırılmaz’ın teşrifleri ile gerçekleştirdi.

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç’ın başkanlığını yaptığı toplantıya,  Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmaz, Müdür Yrd. Cengiz Öztürk, KSO Meclis Üyesi Sedat Açıldı, TÜBİTAK MAM Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü’nden Selma Ayaz, KOÜ Çevre Mühendisliği Bölümü’nden Sevil Veli ve Ayla Aslan, GTÜ Çevre Mühendisliği Bölümü’nden Nihal Bektaş, ÇMO Başkanı Murat Sancak ve Nadir Özkanlı, KSO İş Geliştirme Sorumlusu Aynur Hacıfettahoğlu ve OSB’lerin Çevre Mühendisleri iştirak etti.

Toplantı; Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmaz’ın üyelere hitabı ile başladı. Daha sonra ÇMO Sayman Üyesi Murat Sancak ÇMO’nun yeni dönem çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi aktardı. “26. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri, Deniz Çöpleri Eylem Planı, Sıfır Atık Uygulamaları, GEKAP Yönetmeliği, 2020 yılında gerçekleştirilecek çevre etkinlikleri ve TAYÇED” konularının görüşüldüğü toplantı teklif ve temenniler ile tamamlandı.

Paylaş