KSO Gölcük Dumlupınar Ortaokulunda Öğrencilere kırtasiye hediye edildi

12 Haziran 2013

Kocaeli Sanayi Odası tarafından imece usulü bölge sanayicileri tarafından yeniden inşa edilerek bu yıl öğrenime açılan Kocaeli Sanayi Odası Gölcük Dumlupınar Ortaokulunda bütün öğrencilere TOBB’nin katkısıyla içersinde kırtasiye malzemeleri bulunan çantalar öğrencilere teslim edildi.

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir , KSO Genel Sekreteri Memet Barış Turabi ve Okul Müdürü Cahit Çetin ile birlikte toplam 1200 öğrenciye çanta içinde kırtasiye malzemeleri hediye edildi.

Kırtasiye hediyesi dağıtımını özelikle Kaymakam Yazıcı,KSO Başkanı Zeytinoğlu ve Milli Eğitim İlçe Müdürü Demir ,sınıfları dolaşarak gerçekleştirdiler.Öğrencilere yaptıkları konuşmalarda başarılı olmaları için çok çalışmaları gerektiğini vurguladılar. Okulun yapımı için büyük özveri içersinde çalışan KSO Başkanı Zeytinoğlu,en kısa sürede 30 Bilgisayardan oluşan bir laboratuvar ve bir kütüphane kurulması için girişimlerinin başlatıldığını açıkladı.

dum

Gölcük Kaymakamı Yazıcı ve KSO Başkanı zeytinoğlu birlikte öğrencilere içinde kırtasiye malzemeleri bulunan çantaları öğrencilere tek tek verdiler.

dum1

Gölcük KSO Dumlupınar Ortaokulunu gezen KSO Başkanı Zeytinoğlu ,önümüzdeki kısa süre içersinde okula bir bilgisayar labortuvarı ile kütüphane oluşturulacağını söyledi

dum2

KSO Başkanı Zeytinoğlu,Kaymakam Yazıcı ,öğrencilerden tek isteklerinin çok çalışmaları ve başarılı olmalarıydı.

dum3

Kaymakam Yazıcı, okul öğrdentmenleri ile yaptığı toplantıda birincilik beklediğini söyledi.

dum5

KSO Başkanı zeytinoğlu,Kaymakam Yazıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Demir,bir ana sınıfında öğrencilerle görülüyor.

dum6

KSO Başkanı Zeytinoğlu,okulun ana sınıfındaki bir küçüğe hediyesini verirken çocuğun sevinci görülmeye değerdi.

dum7

 

KSO Gölcük Dumlupınar Ortaokulunda kırtasiye dağıtımı yapan Gölcük kaymakamı Yazıcı, KSO Başkanı Zeytinoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Demir ve Okul Müdürü Çetin sınıfta öğrencilerle görülüyor.

summer apparel and fashion jewelry
hollister clothing 5 shorts styles to try this spring

someone iphone rum raisin tartlets formula
louis vuitton outletGordmans Stores Prices IPO Below Range
Paylaş