KSO Meclisine Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Oral Erdoğan konuk oldu

24 Nisan 2024

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Nisan Ayı Meclis Toplantısı, KSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul’un yönetiminde gerçekleşen toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Meclis Üyeleri hazır bulundu.

Meclis Toplantısının konuğu, Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Oral Erdoğan oldu. Meclis Başkanı Tuğrul’un toplantıyı açmasının ardından KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu söz alarak ekonomik değerlendirmelerde bulundu, aylık faaliyetlerini paylaştı.

Ayhan Zeytinoğlu’nun konuşması için Tıklayınız

Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sn Prof. Dr. Oral Erdoğan da konuşmasında, Türk Loydu Vakfı ile ilgili önemli bilgiler paylaştı, ‘Ekonomi Nasıl Gelişiyor’ sunumu gerçekleştirdi, Meclis Üyelerimizin sorularını yanıtladı. Erdoğan, “Türk Loydu Vakfı’nın 79 delegesi var, İstanbul Sanayi Odası’nın 1 delegesi var. Ama bu olması gereken 1 sanayicinin İstanbul Sanayi Odası’na üye olması gerekliliği sebebi ile. Kocaeli Türkiye’nin en önemli sanayi odalarından bir tanesi. Türk Loydu’nun içinde olması lazım. Vakfın üzerine düşen görev denetleme. Benim önerim Türk Loydu Vakfı ile sanayi odası başkanı ortak bir çalışma yapmalı” dedi.