KSO’dan Vali Topaca’ya Uğurlama

25 Haziran 2014

Kocaeli Sanayi Odası, önceki akşam Vali Ercan Topaca’nın Hatay İline tayin edilmesi nedeniyle Club Bithynia’da bir veda yemeği düzenledi. Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul’un ev sahipliğindeki veda yemeğine, KSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, Organize Sanayi Bölgesi Başkanları, Meclis Üyeleri ve Komite Üyeleri katıldı.

 Yemek öncesi kısa bir konuşma gerçekleştiren KSO Başkanı Zeytinoğlu, Vali Topaca ile bir çok olumlu çalışma gerçekleştirdiklerini vurgulayarak, “Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Valimizinde katkısıyla çok verimli bir proje haline dönüşmüştür. Bölgemizde yaşanan sorunların çözümünde büyük yardımları olmuştur. Kendisinin Hatay ilimizde de çok başarılı olacağına inanıyoruz. Ayrıca, devlet kademelerinde çok daha iyi görevlere gelmesini arzu ediyoruz.” dedi.

Vali Topaca da sanayicilerin devlete çok önemli katkıları bulunduğunu vurgulayarak, ”Ben sizlere çok büyük saygı duyuyorum. Karşımda hiç paraya ihtiyacı olmayan varlıklı arkadaşlarımız var. Kendileri birikimlerini yatırıma yöneltip, üretim ve istihdam oluşturuyorlar. ”dedi. Vali Topaca, görev yaptığı sürece Kocaeli’de çok iyi dostluklar kurduğunu belirterek, “Hatay’da bir arkadaşınız olduğunu unutmayın. Her zaman sizleri beklerim.” şeklinde konuştu.

 Yemek sonrası KSO Başkanı Zeytinoğlu ve Meclis Başkanı Hasan Tahsih Tuğrul Vali Topaca’ya anı olarak bir plaket sundular. Daha sonra KSO Başkanı Zeytinoğlu ve Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı Müdürü Hüsnü Bayraktar engellilerin ürettiği bir tşört ve bir plaket takdim ettiler. Sırasıyla TOSB Otomotiv Yan sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Kurucu üyesi ve Müteşebbis Heyet Üyesi Ahmet Bayraktar, İMES OSB Yönetim Kurulu başkanı Süheyl Erboz, Otomotiv Sanayi Derneği Genel Sekreteri Prof.Dr.Ercan Tezer, Körfez Ticaret Odası  Başkanı Mustafa Efe ve OTAM  Başkanı Prof.Dr.Ali Güvenç Göktan hediyelerini takdim ettiler.

Paylaş