KUDAKAF’23’e Davet Hk.

2 Kasım 2023

Sayın Üyemiz,

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nden  Odamıza gelen davette; Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde Yetenek Her Yerde sloganıyla 2019 yılından beri gerçekleştirilen Bölgesel Kariyer Fuarlarından Kuzeydoğu Anadolu Kariyer Fuarı (KUDAKAF’23) 18-19 Aralık 2023 tarihlerinde bölgemizde yer alan 7 üniversitenin iş birliği ile üniversitemiz ev sahipliğinde Erzurum’da Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezinde düzenlenecektir.

KUDAKAF’23 ile bölge üniversitelerinin öğrencileri ve mezunları ile geleceğimiz olan gençlerimize istihdam olanağı sağlayabilecek kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşları ile STK’ları bir araya getirmek amaçlanmaktadır. İki gün sürecek KUDAKAF’23 ile ayrıca, fuarın katılımcısı olacak sektör temsilcileri arasında da karşılıklı etkileşim sağlanacak, katılımcıların gençler arasındaki tanınırlığı ve imajı güçlenecek ve böylece katılımcı her bir aktörün faydalanabileceği bir kariyer etkinliği gerçekleştirilmiş olacaktır. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde düzenlenen ve kamu kurum ve kuruluşlarına katılımın tavsiye edildiği bu anlamlı etkinliğin ev sahibi üniversite olarak sizleri KUDAKAF’23’ün bir parçası olmaya davet (Ek 1) ediyoruz. KUDAKAF’23 için ekte sunulan broşürde belirtilen koşullar çerçevesinde (Ek 2), standınız ile yer alabileceğiniz gibi fuarın ziyaretçisi olacak öğrenci ve mezunlarımızla iş ve/veya staj görüşmeleri yapmak; eğitim, seminer, söyleşi ve/veya konferans vermek; sanatsal ve/veya performansa dayalı etkinlikler gerçekleştirmek yollarıyla da bu anlamlı organizasyonun parçası olabilirsiniz.

K UDAKAF’23 hakkında detaylı bilgiye web sayfasından (https://kudakaf.org) erişilebilmektedir. Katılım konusunda her türlü soru ve görüşünüzü, organizasyon sürecini yürüten Üniversitemiz Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürlüğüne kudakaf23@atauni.edu.tr adresinden eposta yoluyla veya 0 442 231 63 21 nolu telefon aracılığıyla erişerek iletebilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.