Lider Kadınlar – Pazarlama ve İletişim Becerileri Eğitimi

Paylaş

Avrupa Birliği, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası tarafından finanse edilen Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu ve İzgören Akademi işbirliği ile düzenlenen Lider Kadınlar ve Pazarlama ve İletişim Becerileri Eğitimi 26-27 Ocak 2017 tarihleri arasında Kocaeli Sanayi Odası’nda gerçekleşti.

İzgören Akademi Eğitmenleri Ece ÜVEY ve Yasemin KAYA tarafından verilen eğitimin ilk gününde “Lider Kadınlar Gelişim Atölyesi Projesi” kapsamında Liderlik mi Yöneticilik mi, Liderlik Stilleri: Ben nasıl bir liderim, Liderlikte 4E Modeli ve İş-Hayat Dengesi Yönetimi konularında eğitimcilere bilgi aktarımında bulunuldu.

Söz konusu eğitimin ikinci gününde “Pazarlama ve İletişim Becerileri Gelişim Atölyesi Projesi” kapsamında gerçekleşen eğitiminde; Satış Nedir, Pazarlama Nedir, Müşteri Kimdir, Pazarlamanın Gelişim Süreçleri, Pazarlama Karması, Müşteri Psikolojisini Anlama, Pazarlama Stratejisi, Pazarlamada Müşteri İletişiminin Önemi, Ağ ve Sosyal Medya konuları işlendi. 2 günlük eğitimin sonunda eğitimcilere Yönetim Becerileri Eğitim Sertifikaları verildi.