Lüksemburg Büyük Bölge İş Günleri ve İkili İş Görüşmeleri

12 Haziran 2015

Sayın Üyemiz,

Lüksemburg Ticaret Odası tarafından, 17-18 Haziran 2015 tarihlerinde Lüksemburg’da gerçekleştirilecek “Büyük Bölge İş Günleri 2015” profesyonel ticaret fuarına Odamız organizasyonunda bir heyet ziyareti düzenlenecektir.

2014 yılında düzenlenen Greater Region İş Günlerine 20 ülkeden 360 firma katılmış ve toplamda 4000 iş görüşmesi gerçekleştirilmiştir. Etkinlik kapsamında katılımcı firmalar standlarda ürünlerini sergilerken, interaktif konferanslar, workshoplar, networking aktiviteleri, Greater Region sempozyumu ve ikili iş görüşmeleri de yapılacaktır. 2014 yılında Kocaeli Sanayi Odası ve Lüksemburg Sanayi ve Ticaret Odası arasında yapılan anlaşma kapsamında bu sene Kocaeli ilimiz, Lüksemburg’da Onur Konuğu (Region of Honour) olarak ağırlanacaktır.

Organizasyondaki ilgili sektörler; eko teknolojiler, çevre ve yenilenebilir enerji, eko yapılar & sürdürülebilir yapı, otomotiv ve e-mobilite, makine ve metalurji, malzeme ve üretim teknolojileri, canlı bilimi ve biyoteknoloji, bilişim ve iletişim teknolojileri, e-ticaret, ulaştırma ve lojistik, eğitim ve öğretim, pazarlama ve iletişim, bankacılık ve finans, turizm, şirketlere hizmetler sektörleridir.

Toplam tahmini maliyetin 3.700 TL. olduğu, 16 Haziran gidiş, 19 Haziran dönüşlü, 3 gece konaklamalı heyet ziyaretinin, KOSGEB’in Yurtdışı İş Gezisi kapsamında değerlendirilmesi çalışması sürdürülmektedir. Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde görüşmelere katılacak firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteği’nden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir.

Bilgilerinizi ve Büyük Bölge İş Günleri ve İkili İş Görüşmeleri organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın 18 Mayıs 2015 Pazartesi günü mesai bitimine kadar aşağıdaki formu doldurarak Odamıza göndermelerini rica ederiz.

Kocaeli Sanayi Odası, Büyük Bölge İş Günleri ve İkili İş Görüşmeleri Etkinliği Firma Katılım Formuna ulaşmak için tıklayınız.

Paylaş