MACFRUT-Rimini Expo Center'da

13 Ocak 2017

MACFRUT, MEYVE ve SEBZE sanayisi ve profesyonelleri için uluslararası bir referans noktası olarak öne çıkmaktadır.  Meyve – sebze sektörünün tüm bölümlerini kapsamakta olan fuarın 34. üncüsü, 10-12 Mayıs 2017 tarihleri arasında Rimini Expo Center’da gerçekleştirilecek ve profesyonel meyve ve sebze firmaları için spesifik gelecek odaklı bir etkinlik olacaktır.
Macfrut’a (http://www.macfrut.com/en/ ) 2016 yılında, 1.000 firma standlı katılım göstermiş ve yüzde 24’ü yabancı olmak üzere 38.000 kişi fuarı ziyaret etmiştir. 7 binadan oluşan 40.000 metrekarelik bir alanda Rimini Expo Center’da düzenlenen Macfrut, 2017 yılında ek bir bina  ve 4 yeni bölüm ile karşımıza çıkıyor:
MACFRUT ORGANİK : Hızlı büyüyen organik sektörüne adanmış, yeni katılımcılar- etkinlikler ve özel alanları ile yeni bir bölüm.
MACFRUT IN CAMPO:  Fuarın açılışından bir gün önce 9 Mayıs 2017’de Expo Center’a yakın bir tarım firmasında meyve ve sebze arazileri için en son teknolojileri tanıtmak amaçlı test alanı kurulacaktır.
MACFRUT GOURMET : Modern sebze – meyve perakende sektöründe uzmanlaşmayı amaçlayan üst düzey kaliteli ürünler sunan küçük işletmelere özel bölüm.
MACFRUT YENİ PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ : Modern sebze – meyve perakende sektöründe en güncel yenilikçi çözümlerin sergilendiği, geleceğin perakende satış mağazalarına adanmış bir alan.
 SEKTÖRLER
Tohumlar, Gübreler, Ekin Teknojileri, Yetiştiricilik,  Üretim, Ticaret ve Perakende, İşleme Makineleri, Ambalajlama Paketleme Makineleri ve  Malzemeleri, IV GAMMA Taze Kesilmiş Ürünler, Kuru Meyveler, Lojistik ve Hizmetler.
Organizasyona stand ile katılmak isteyen firmalar için katılım ücreti:
9 M2 1.800 EURO (10 firma olması halinde)
Bu fiyata masa, sandalye, firma alınlık yazısı, elektrik ve her firmadan 1 kişinin 3 gece oda kahvaltı konaklaması dahildir.
Macfrut 2017 teşvik kapsamı içindedir. Detaylı bilgileri http://www.ekonomi.gov.tr/ sitesinde bulabilirsiniz. Fuara katılım ve fuarda gerçekleştirilecek etkinlikler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için
Odamızdan Proje Koordinatörü Can Paolo Braggiotti canpaolo@cciizmir.org ile iletişime geçebilirsiniz.
Fuar web sitesini ziyaret edebilir, ekte yer alan fuar broşürünü inceleyebilirsiniz.
EKLER:
MACFRUT 2016 REPORT
 MACFRUT 2017

Paylaş