Match4Industry İkili İş Görüşmeleri Başvuruları Başladı

17 Temmuz 2017

Avrupa İşletmeler Ağı üyesi Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliğinde,    2 – 3 Kasım 2017 tarihinde Match4Industry ikili iş görüşmeleri, SANTEK Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nda organize edilecektir.

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden firmalar Türkiye pazarından stratejik ortaklarını bulmak ve Türk firmalar ile ticari ve teknolojik işbirliği yapmak amacı ile Kocaeli’ye geleceklerdir.

Etkinlik kapsamında, işbirliği yapmak isteyen bölgemiz firmaları arzu ettikleri takdirde yabancı firma yetkililerini işletmelerinde ağırlayabilecektir.

2017 yılında altıncısı gerçekleştirilecek Match4Industry ikili iş görüşmelerine 2012 yılından beri 40 aşkın ülkeden 300 aşkın yabancı firmanın katılım göstermiştir.

Match4Industry Etkinliği’nde, *  Sektörün önde gelen firmalarına ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sunabilir,*  Fırsatları keşfederek önemli bağlantılar kurabilir,
*  Endüstrideki son gelişmeleri takip edebilir,
*  İş ağınızı genişletebilirsiniz.

İlgili Sektörler: Otomotiv Yan Sanayi , Makina ve Metal ,Plastik ve Kauçuk, Lastik, Kimya (Oto Boya ve Bakım Ürünleri), Yapı ve Yapı Materyalleri, Enerji, Çevre, Elektrik – Elektronik, Bilişim ve İletişim Teknolojileri

Başvuru için tıklayınız.

Etkinliğe katılan firmalara ulaşmak için tıklayınız.

Broşür için tıklayınız.

(Katılımın ücretsiz olup “Registration” bölümünden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Etkinliğe katılan yerli ve yabancı firmalara yine aynı linkte “Catalogue” bölümünden ulaşabilirsiniz.)

Detaylı bilgi için;

Yelda KANPARA ykanpara@abşigemdm.com.tr , Tel: 0262 323 08 56

Alican OFLAZ aoflaz@abigemdm.com.tr, Tel: 0262 323 08 56

Burak Çakır bcakir@abigemdm.com.tr , Tel: 0262 323 08 56

Paylaş