MECSPE 2017 Uluslararası Mekanik Fuarı

Paylaş

İzmir İtalyan Ticaret Odası 23 – 25 Mart 2017 tarihlerinde Senaf Fuarcılık tarafından Parma şehrinde düzenlenecek olan “MECSPE 2017 Uluslararası Mekanik Fuarı”na ziyaretçi heyeti organize edecektir. Heyete katılım 5 firma ile sınırlandırılacaktır. Firma yetkilileri fuarı ziyaret edecek, katılımcı İtalyan firmalarla ikili görüşmeler gerçekleştireceklerdir.
 Organizasyona:
Otomotiv, elektromekanik, gıda, plastik ve kauçuk işleme, metal levha işlemesi, dişçilik, güç iletimi, yazılım, havacılık, enerji sektörlerinde kullanılmak üzere makine ve teknoloji (hassas işleme, yüzey işleme, kalıp ve otomasyon) ithalatı yapabilecek firmaların satın alma yöneticileri davet edilmektedir.
 Katılım düşünen her firmadan bir yetkilinin;
Parma’daki 3/4 gece konaklamaları,
Bologna havaalanı/ Parma otel/ havaalanı transferleri,
Otel/fuar alanı/otel transferleri,
Öğle ve akşam yemekleri,
İkili görüşmelerin organize edilmesi ve
Fuara ücretsiz girişi karşılanacaktır.
 Heyete Odamızdan İtalyanca bilen bir yetkili eşlik edecektir.
 Organizasyona katılım ücreti 250 Euro’dur.
Başvurmak isteyen firmaların, ekte bulunan başvuru formunu İngilizce doldurarak en geç 11 Ocak 2017 Çarşamba günü saat: 18:00’e kadar Odamıza iletmeleri gerekmektedir. Başvuru formunun İngilizce ve bilgisayar ortamında doldurulması gereklidir.
Başvurular elimize geçiş sırasına göre değerlendirilecek olup, Senaf Fuarcılık tarafından değerlendirilecek ve değerlendirme sonuçları Odamız tarafından başvuru sahiplerine yazılı olarak iletilecektir.
Fuar ve fuarda gerçekleştirilecek etkinlikler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için fuar web sitesini ziyaret edebilir, (http://www.mecspe.com/en/) ekte yer alan fuar broşürünü inceleyebilirsiniz.
Detaylar için Odamızdan Proje Koordinatörü Can Paolo Braggiotti canpaolo@cciizmir.org ile iletişime geçebilirsiniz.
Ekler:
Başvuru Formu
 Mecspe-brochure