Midest Uluslararası Alt Yüklenicilik Fuarı

25 Ekim 2016

Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliğinde 05 – 08 Aralık 2016 tarihlerinde Paris’te düzenlenecek olan Midest Uluslararası Alt Yüklenicilik Fuarı’na ziyarette bulunulacak ve firmalar arası ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

39 Farklı ülkeden 1600 katılımcıyı ağırlayacak olan fuar; makina, talaşlı imalat, döküm, metal işleme, endüstriyel ürün ve ekipmanlar, endüstriyel hizmetler, yarı mamüller, plastik, kauçuk, kompozit işleme, cam, ahşap, teknik tekstil ürünleri, elektrik-elektronik, mikroteknik, kalıplama, bilgi ve iletişim teknolojileri, ulaşım ve lojistik, eko teknolojiler, çevre ve yenilenebilir enerji, 3D yazıcılar ve prototipleme sektörlerini içermektedir.

Etkinliğin tahmini maliyeti 5.500 TL olup, bu fiyata uçak bileti, otel konaklama, transfer ve danışmanlık ücretleri dâhildir. Fiyatlar fuar dönemi olması sebebiyle değişiklik gösterebilir. Etkinlik için son kayıt tarihi

İlgili fuar organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın, 04 Kasım 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar aşağıdaki formu doldurarak, formun altında belirtilen iletişim bilgilerine göndermelerini rica ederiz.

**Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde görüşmelere katılacak firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteğinden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir.

Detaylı bilgi için:

Tel: 0262 323 08 56
Burak Çakır / bcakir@abigemdm.com.tr
Alican Oflaz / aoflaz@abigemdm.com.tr

Katılım formuna ulaşmak için tıklayınız.

Paylaş