Moskova / RUSYA Automechanika Fuarı’na bir heyet ziyareti gerçekleştirilecektir

15 Haziran 2013

Kocaeli Sanayi Odası olarak sanayicilerimizin özellikle de KOBİ’lerimizin rekabet olanaklarını artırmak, dış pazarlarda kalıcı olmalarını sağlamak amacıyla Odamız tarafından birçok organizasyon düzenlenmekte, yabancı heyetler ağırlanmakta, karşılıklı iş görüşmeleri gerçekleştirilmektedir.

Bu kapsamda, Odamız organizasyonunda, 26-28 Ağustos 2013 tarihlerinde Moskova / RUSYA Automechanika Fuarı’na bir heyet ziyaretigerçekleştirilecektir. Söz konusu fuar; Otomotiv Parçaları, Atölye Ekipmanları, Benzin İstasyonları Donanımları, Araçlar, Oto Aksesuar sektörlerini içermektedir.
Söz konusu yurtdışı programı kapsamında, DEİK ile işbirliğinde Rus otomotiv firmalarıyla iş görüşmeleri yapılması da planlanmakta, bu doğrultuda kendileriyle bir çalışma içinde bulunulmaktadır.
Toplam tahmini paket fiyatının 2700 TL. olduğu ilgili programın, KOSGEB’in Yurtdışı İş Gezisi kapsamında değerlendirilmesi çalışması sürdürülmektedir. Program kapsamında fuar ziyaretinin yanı sıra, Ticaret ve Sanayi Odası, iş dernekleri & birliklerinin ziyaret edilmesi planlanmaktadır.
Söz konusu programa katılmak istemeniz durumunda aşağıda yer alan Katılım Formu’nu doldurarak, en geç, 15 Temmuz 2013 Pazartesi, saat 17.30’a kadar Odamıza göndermeniz konusunda ilgilerinizi rica ederiz.
BİLGİ: Rusya Federasyonu, Türk vatandaşlarından vize talep etmemektedir, Türk vatandaşları Rusya Federasyonu vizesinden muaftır.
 
Kocaeli Sanayi Odası, Moskova / RUSYA Automechanika Fuarı,
Firma Katılım Formu
26-28 Ağustos 2013
Firma Unvanı  
Katılımcının Adı Soyadı
 
 
Katılımcının Şirketteki Unvanı
 
 
Telefon / Faks
 
 
Cep Telefonu
 
 
E Posta
 
 
 
Vergi Dairesi ve Numarası
 
 
BİLGİ VE KATILIMLARINIZ İÇİN:
Esra KANPARA: Tel: 0262 315 80 54, e-mail: ekanpara@kosano.org.tr
 
Paylaş