MSV Uluslararası Mühendislik Fuarı

9 Ağustos 2016

Sayın Üyemiz,

Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliğinde 02 – 05 Ekim 2016 tarihlerinde Çek Cumhuriyeti’nin Brno kentinde düzenlenecek olan MSV Uluslararası Mühendislik Fuarı’na ziyarette bulunulacak ve firmalar arası ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Orta Avrupa’nın önde gelen uluslararası endüstri ve mühendislik fuarı Maden, Metalurji, Seramik ve Cam Mühendisliği, Materyal ve Komponentler konusunda Makina Mühendisliği,  Hidrolik, Pnömatik, Soğutma Teknolojileri ve İklimlendirme, Enerji ve Elektrik Mühendisliği, Elektronik, Otomasyon ve Ölçme Teknolojileri, Metal İşleme ve Makine-Alet Şekillendirme, Plastik, Kauçuk ve Kompozit, Döküm, Kaynak, Ekolojik Teknolojiler, Yüzey Teknolojisi, Araştırma, Geliştirme, Teknoloji Transferi, Taşımacılık, Taşıma Ekipmanları, Endüstriyel Ambalaj, Depolama ve Lojistik sektörlerini içermektedir.

Toplam tahmini maliyetin 4.000 TL olduğu organizasyonun, KOSGEB’in Yurtdışı İş Gezisi kapsamında değerlendirilmesi çalışması sürdürülmektedir. Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde görüşmelere katılacak firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteği’nden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir.

İlgili fuar organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın 31 Ağustos 2016 Çarşamba günü, mesai bitimine kadar aşağıdaki formu doldurarak, formun altında belirtilen iletişim bilgilerine göndermelerini rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TEL: 0262 323 08 56

Yelda KANPARA ykanpara@abigemdm.com.tr
Burak ÇAKIR bcakir@abigemdm.com.tr
Ali Can OFLAZ aoflaz@abigemdm.com.tr

Katılım formuna ulaşmak için tıklayınız. 

Paylaş