NewYork Forum Africa, 23-25 Mayıs 2014, Libreville-Gabon

7 Haziran 2014

23-25 Mayıs 2014 tarihleri arasında Gabon Devlet Başkanı Ali Bongo Ondimba himayelerinde Gabon’un başkenti Libreville’de 3. New York Forum Africa düzenlenecektir. İlki 2012 yılında düzenlenen Forumun amacı iş adamlarını, yatırımcıları, üst düzey yetkilileri ve siyasileri bir araya getirerek Afrika’nın ekonomik başarılarını ve fırsatlarını katılımcılarla değerlendirmektir.

DEİK’in Global Partner olarak yer alacağı söz konusu Forum’un bu yılki teması “Transformation of a Continent” olarak belirlenmiş olup, forumda insan kaynağı dahil olmak üzere kıtanın doğal kaynaklarının dönüşümü çerçevesinde değer zincirleri yaratarak Afrika ekonomisinin rekabet gücünün artırılmasına yönelik atılacak adımlar tartışılacaktır. The New York Forum Africa’nın programına http://www.ny-forum-africa.com/en/agenda2014 adresinden ulaşılabilmektedir.

Bu doğrultuda DEİK/Türk-Afrika İş Konseyleri tarafından da söz konusu foruma katılmak üzere bir heyet ziyareti düzenlenmesi planlanmaktadır. Söz konusu heyete katılmak isteyen üyelerimizin 15 Nisan 2014 tarihine kadar DEİK (İlgili kişi: Özge Karagöz, Tel: 0212 339 50 70, E-posta: afrikabolgesi@deik.org.tr) ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

how to decorate to narrow a hip and legs behind
lous vuitton speedy You Can Find Comfortable Shoes

just in case they run across any more of Neos Gold warriors
canada goose parkaWhy Crocs is a Top Stock Pick
Give Your Eyes a Stunning Look with False Eyelashes
woolrich xxl damen Jewelry Wholesalers That Drop Ship

Give Your Eyes a Stunning Look with False Eyelashes
woolrich tierschutz Jewelry Wholesalers That Drop Ship

Paylaş