NOR-SHIPPING 2022 Uluslararası Gemicilik Fuarı

9 Eylül 2021

Sayın Üyemiz,

İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden Odamıza gelen yazıda “Oslo / Norveç’te 10 – 13 Ocak 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan NOR-SHIPPING 2022 Uluslararası Gemicilik Fuarı‘nın Türkiye Milli Katılım Organizasyonunun, Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliğince organize edileceği belirtilmiştir.

2022 yılında 28.kez düzenlenecek olan ve iki yılda bir gerçekleştirilen fuar, dünyanın önde gelen gemi yapımı ve denizcilik fuarlarından biri olarak görülmektedir. Fuarı, makine aksamı üreticilerinden tedarikçilere, armatörlerden finans uzmanlarına kadar gemicilik ve açık deniz piyasasıyla ilgilenen çok çeşitli ziyaretçi kitlesinin izlemesi beklenmektedir.

Fuara katılmayı planlayan üyelerimizin, başvuru formunu ve fuar sözleşmesini doldurarak13 Eylül 2021 Pazartesi günü mesai saatleri bitimine kadar İİB Genel Sekreterliğinin 0212 454 05 01-02 numaralarına fakslamaları veya gemi@iib.org.tr e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Bahse konu fuara ilişkin fiyatlı sirküler, başvuru formu ve firma katılım sözleşmesine ait evraklara ulaşmak için tıklayınız.

 

Paylaş