“Plastik, Lastik ve Kauçuk” sektörü çalıştayı

8 Haziran 2014

Odamız tarafından “Plastik, Lastik ve Kauçuk” sektörü hakkında bir sektör raporu hazırlanacaktır.

Bu kapsamda, sözkonusu sektörün rekabet gücünü belirlemek ve geleceğine ışık tutmak amacıyla 19 Eylül 2014 Cuma günü, saat 14.00’da, Çayırova’da, TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Bölge Müdürlüğü Binası, Konferans Salonunda bir çalıştay düzenlenecektir.

Katılım için, Odamız web sayfası ( kosano.org.tr ) Ana Sayfa üzerinde sağ tarafta yer alan “Eğitim&Seminer Başvuruları” bölümünden kayıt yapmanız yeterlidir.

Firmanızın da içerisinde bulunduğu sektörün sorunlarını belirlemek ve çözüm önerileri geliştirmek amacıyla düzelenen çalıştayımıza katılımınız ve katkılarınız çalışmanın başarısı bakımından çok önemlidir.

Çalışmaların sonunda Plastik, Lastik ve Kauçuk sektörlerinin oluşturdukları vizyon ve misyon doğrultusunda orta ve uzun vadeli stratejik planları ve yol haritaları belirlenecektir. Ayrıca, bu projenin çıktıları sektörel kümelenme modeli altyapısı için girdi niteliği taşıyacaktır.

Sektörünüz için bir fırsat olan bu sürece katkı vermenizi bekler, ilgilerinizi rica ederiz.

KOCAELİ SANAYİ ODASI

PROGRAM

19 Eylül 2014 Cuma

TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi,
Bölge Müdürlüğü Binası, Konferans Salonu

13:45 Kayıt
14:00 Açılış Konuşması
14:30 Sektörel Sunum
15:00 Sektörel Analiz (SWOT, KANVAS)
16:00 Ara
16:30 Tema Çalıştaylar
(sürdürülebilirlik, Ar-Ge İnovasyon teknolojik yönelim, satış ve pazarlama, markalaşma, tedarik zinciri)
18:00 Son Gözden geçirme-Kapanış

Adres : TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Bölge Müdürlüğü Binası, Konferans Salonu, 1. Cadde No:10 Şekerpınar/Çayırova/Kocaeli

Paylaş