Robotex Turkey 2022 Festivali

1 Mart 2022

Sayın Üyemiz;

TOBB’dan Odamıza gelen yazıda; Dünyanın en büyük robotik festivallerinden biri olan “Robotex International”ın Türkiye organizasyonu olan  “Robotex Turkey 2022” 7-8 Mayıs tarihlerinde Antalya’da, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası destekleri ile gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Ziyaretçi olarak 3000 kişilik bir katılımın ön görüldüğü festivalde, robotik yarışması olarak toplam 11 kategori belirlenmiş olup, söz konusu yarışmada 250 takım ve 300 robotun yarışması beklenmektedir.

Yarışmada yaş sınırlaması bulunmaksızın her türlü robot platformuna uygun kategorilerde başvuru imkanı bulunmaktadır.

Yarışma kategorilerinde ilk beşte yer alan takımlar Tallinn/Estonya’da yapılacak olan Robotex International yarışmasına katılım hakkı ve Başarı Sertifikası elde edeceklerdir. Ayrıca tüm katılımcılara Katılım Sertifikası verilecektir.

Robotex Turkey’e katılmak isteyenler https://www.robotexturkey.com web sayfası üzerinden yarışma kayıtları, otel rezervasyonları ve ziyaretçi kayıtları yapabilecektir.

Online ziyaretçi biletlerine ise https://www.biletantalya.com adresinden ulaşılmaktadır. Ayrıca partnerlik için 0538 796 38 24 numaralı telefondan ve bilgi@robotexturkey.com e-posta adresinden bilgi alınabilir.