Rusya Federasyonu Heyet Ziyareti Moskova, Krasnodar 30 Eylül – 3 Ekim 2018

7 Eylül 2018

Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası organizasyonunda, 30 Eylül – 3 Ekim 2018 tarihlerinde Rusya’nın Moskova ve Krasnodar Bölgeleri’ne heyet ziyaretinde bulunulacak ve firmalar arası ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

Gıda, gıda makinaları, tarım ürünleri, tarım makinaları, inşaat ve inşaat malzemeleri alanında faaliyet gösteren firmaların katılımının beklendiği heyet ziyaretinde katılımcılar için özel olarak, faaliyet alanlarına uygun firmalarla ikili iş görüşmeleri organize edilecektir.

Heyet programında Moskova ve Krasnodar Bölgeleri’ndeki Ticaret ve Sanayi Odaları ile T.C. Moskova Büyükelçiliği ve T.C. Krasnodar Başkonsolosluğu ziyaret edilerek iki ülke arasındaki ticari faaliyetlerin ve işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla temaslarda bulunulacaktır.

Ayrıca etkinlik kapsamında Organize Sanayi Bölgesi’ndeki ilgili sektörlerdeki firmalara saha ziyareti gerçekleştirilerek üretim tesisleri görülecek ve firma yetkilileriyle olası işbirliklerinin değerlendirilmesi sağlanacaktır.

Etkinliğin tahmini maliyeti 6.800 TL olup, bu fiyata uçak bileti, otel konaklama, transfer, çeviri ve danışmanlık ücretleri dâhildir. Fiyatlar tahmini olup, etkinlik tarihinde değişiklik gösterebilir.

Katılım için son başvuru tarihi 10 Eylül 2018’dir. Gerekli şartların sağlanması durumunda KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi desteğine başvurulacaktır.

Detaylı bilgi ve katılım için:
Yelda KANPARA ykanpara@abigemdm.com.tr
Burak ÇAKIR bcakir@abigemdm.com.tr
Tel: 0262 323 08 56
Paylaş