Rusya Federasyonu Mariy El Cumhuriyeti Tanıtım Toplantısı

7 Haziran 2014

Rusya Federasyonu ile Türkiye arasındaki ikili ticaret hacmi oldukça iyi seviyelere ulaşmış olup, önümüzdeki dönemde özellikle Rusya’nın değişik bölgeleri ile ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesine her iki ülke yönetimi tarafından önem verilmektedir. Bu bağlamda, DEİK / Türk-Rus İş Konseyi olarak son dönemde gerçekleştirilen faaliyetlerimizde iki ülke iş çevreleri arasında bölgesel düzeyde yeni işbirliklerinin oluşturulmasına vesile olacak etkinliklerin yer verilmesine özen gösterilmektedir.

Bu kez, Batı Rusya’nın orta kısmında 23,4 bin km2 alanda yerleşik Mariy El Cumhuriyeti’nde mevcut iş ve yatırım olanakları ve planlanan projeler hakkında bilginin, anılan bölge yetkilileri ve firma temsilcileri tarafından aktarılması beklenen “Mariy El Tanıtım Toplantısı”nın Türk-Rus İş Konseyi organizasyonunda 17 Nisan 2014, Perşembe günü İstanbul TOBB Plaza’da düzenlenmesi planlanmaktadır. Bölge hakkında genel bilgiye http://www.deik.org.tr/Contents/FileAction/4553 adresli bağlantıdan ulaşılabilmektedir.

Söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin, en geç 16 Nisan 2014, Çarşamba günü saat 12:00’a kadar DEİK (Nurengiz Eşki, tel.: +90212 339 50 54, faks: +90212 270 37 84, e-posta: neski@deik.org.tr) ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

steps to create a ruffled jacket
burberry schal An Extensive Look At Men’s Suiting

sorry to report that your chances are slim
burberry schalHave Fun From Girls Dress Up Games
Shirt Looks Good Under a Navy Button
woolrich field jacket and Seishiro Sakurazuka

Shirt Looks Good Under a Navy Button
woolrich günstig kaufen and Seishiro Sakurazuka

Paylaş