Rusya Federasyonu Pskov Bölgesi’ne Heyet Ziyareti ve İş Görüşmeleri

10 Haziran 2015

Sayın Üyemiz,

TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) ile Odamız organizasyonunda, 12 Temmuz-16 Temmuz 2015 tarihlerinde, Rusya Federasyonu’nun Pskov şehrine resmi bir heyet ziyareti yapılarak, ikili iş görüşmeleri organizasyonu ve ilgili Valilik, Kalkınma Bakanlığı Ajansı, yerel Oda, Sanayi Bölgesi gibi kurum/yerlere resmi ziyaretler gerçekleştirilecektir.

Toplam tahmini maliyetin 3.000 TL. olduğu, 12 Temmuz 2015 St. Petersburg uçuşlu ve 16 Temmuz 2015 St. Petersburg dönüşlü, heyet ziyaretinin, KOSGEB’in Yurtdışı İş Gezisi kapsamında değerlendirilmesi çalışması sürdürülmektedir. Etkinliğe katılacak firma sayısı yeterli çoğunluğa ulaştığı takdirde katılımcı firmalarımızın KOSGEB’in İş Gezisi Desteği’nden yararlanabilmesi için başvuruda bulunulabilecektir. Ayrıca, Türk vatandaşları, Rusya Federasyonu’na girişte vizeden muaf durumdadır, herhangi bir vize gerekmemektedir.

Bilgilerinizi ve ilgili heyet ziyareti ve iş görüşmelerine katılmak isteyen firmalarımızın, 17 Haziran 2015 Çarşamba günü mesai bitimine kadar aşağıdaki formu doldurarak Odamıza göndermelerini rica ederiz.

Forma ulaşmak için tıklayınız.

Paylaş