SAIE Bari 2019 – Çevre ve Yapı Teknolojileri 4.0 Fuarı

2 Ekim 2019

Sayın Üyemiz,

İzmir İtalyan Ticaret Odası, 24 – 26 Ekim 2019 tarihlerinde Senaf Fuarcılık tarafından Bari’de düzenlenecek olan “SAIE Bari 2019 – Çevre ve Yapı Teknolojileri 4.0 Fuarı”na ziyaretçi heyeti organize edecektir. Heyete katılım 6 firma ile sınırlandırılacaktır. Firma yetkilileri, fuarı ziyaret edecek, katılımcı ve ziyaretçi İtalyan ve yabancı firmalarla ikili görüşmeler gerçekleştireceklerdir.

Saie Bologna’ya (www.saiebologna.it/en/) 2018 yılında, 450 firma standlı katılım göstermiş ve ziyaretçi sayısı 40.000 kişiyi aşmıştır.

Fuar’da Sergilenecek Ürünler:

Su yalıtımı ile ilgili ürünler, inşaat kimyasalları, mantolama ve yüzey işleme sistemleri, akıllı ev ve uzaktan yapı kontrol sistemleri, endüstriyel yer döşemeleri, ısıtma – soğutma ve havalandırma sistemleri, banyo armatürleri, aydınlatma ürünleri, sondaj ve tünel dış mekan ve spor tesisleri projelendirme ve, dijital şehirleşme sistemleri, güneş ve fotovoltaik enerji üretimi, otomasyon, inşaat malzemeleri ve teknolojileri, sismik koruma sistemleri, tasarım yazılımları, drone, yapı bilgi modellemesi(BIM), 3D modelleme yazıcı ve teknolojileri.

Katılım düşünen her firmadan bir yetkilinin;

  •   Bari’deki 3 gece konaklamaları,
  •   Bari havaalanı/ Otel/ havaalanı transferleri,
  •   Otel/fuar alanı/otel transferleri,
  •   Fuar’ın olduğu günlerdeki öğle yemekleri,
  •   Fuar’ın olduğu günlerdeki akşam yemekleri,
  •   İkili görüşmeler ve Fuara girişi karşılanacaktır.

 Organizasyona katılım ücreti 100 Euro’dur.

Türkiye-Bari uçak bileti, yurtdışı çıkış harcı, vize bedeli ve İtalya’daki kişisel harcamalar ücrete dahil değildir.

Heyete Odamızdan İtalyanca bilen bir yetkili eşlik edecektir.

Başvurmak isteyen firmaların,  ekteki başvuru formunu İngilizce doldurmaları ve en geç 09 Ağustos 2019 Cuma günü saat: 18:00’e kadar iletmeleri gerekmektedir. Başvurular elimize geçiş sırasına göre Senaf Fuarcılık tarafından değerlendirilecek olup, değerlendirme sonuçları Odamız tarafından başvuru sahiplerine yazılı olarak iletilecektir.

Fuar ve fuarda gerçekleştirilecek etkinlikler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için fuar (https://www.saiebari.it/en/) web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Detaylar için aşağıda yer alan iletişim bilgileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru formu için tıklayınız.

İzmir İtalyan Ticaret Odası

Camera di Commercio Italiana di Izmir

Akdeniz Mahallesi Halit Ziya Bulvarı No:52

Uz İş Merkezi Kat:5 Daire:9 Çankaya – Izmir TURCHIA

Tel:  00 90 232 464 77 47

Fax: 00 90 232 464 07 39

erenalpar@cciizmir.org

Paylaş