SANTEK DIGITAL Fuarı ve Kocaeli Savunma Sanayii İl Buluşması törenle açıldı

8 Aralık 2021

SANTEK DIGITAL 2021 Fuarı ve Kocaeli Savunma Sanayii İl Buluşması etkinliğinin açılışı T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Sayın İsmail Demir’in teşrifleri ile gerçekleştirildi

 

SANTEK DIGITAL 2021 Fuarı ve Kocaeli Savunma Sanayii İl Buluşması etkinliği, Kocaeli Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle başladı. T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Sayın İsmail Demir’in teşrifleri ile gerçekleşen açılış törenine; Kocaeli Valisi Sn. Seddar Yavuz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Tahir Büyükakın, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Sn. Ayhan Zeytinoğlu, KSO Meclis Başkanı Sn. Hasan Tahsin Tuğrul, İl Müdürleri, İl Oda Başkanları, Daire Müdürleri, iş insanları ile çok sayıda konuk katıldı. Sanayi ve teknoloji şirketlerini buluşturan SANTEK DIGITAL, 10 Aralık Cuma gününe kadar devam edecek.

FABRİKA ZİYARETLERİ

Etkinliğimizin açılışını gerçekleştiren T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Sn. İsmail Demir, daha sonra beraberindeki heyetle birlikte iş insanı Mehmet Fidan’ın sahibi olduğu TEKOM Savunma ve Havacılık Sanayi A.Ş.’nin yeni tesisinin açılışını yaptı. Sn. Demir daha sonra Odamız üyesi iş insanı Şerif Kanık’ın sahibi olduğu Özka Lastik ve Kauçuk Sanayi ve Ticaret A.Ş.’yi ve iş insanı Şerif Ünan’ın sahibi olduğu Kalibre Boru’yu da ziyaret etti, üretim tesislerini gezerek bilgi aldı.

SAVUNMA SANAYİİ ŞİRKETLERİ İLE BULUŞTU

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Sn. İsmail Demir, ilimizdeki programını Odamızın organize ettiği akşam yemeğinde savunma sanayi şirketleri ile bir araya gelerek noktaladı.

Paylaş