SANTEK DIGITAL-Sanayi ve Teknoloji Sanal Fuarı’nda yerinizi alın

19 Kasım 2021

SANTEK-Sanayi ve Teknoloji Fuarı, dijital dünyada yerini alıyor. SANTEK DİGİTAL 8-9-10 Aralık tarihlerinde dijital platformda daha güçlü erişim ve etkileşim olanaklarıyla firmaları bekliyor

 

 

Güçlü sanayi yapısı, yarattığı katma değer, Ar-Ge merkezleri, lojistik üstünlükleri, bilgiye ve insan kaynağına erişim olanaklarıyla Türkiye’nin önde gelen sanayi merkezi olan Kocaeli, ilklerin kenti olmayı sürdürüyor. Kocaeli Sanayi Odası, ilimizi uluslararası etkinliklerin de yer aldığı bir fuar merkezine dönüştürme hedefiyle ilkini 2013 yılında düzenlediği ve kısa sürede sanayi sektörünün, teknoloji odaklı firma ile kurumların buluşma noktası haline gelen Sanayi ve Teknoloji Fuarı-SANTEK’in yedincisini dijital platforma taşıyor.

TİCARET BAKANLIĞI ONAYLI

Firmaların iç ve dış pazarlara erişiminin etkili bir yolu olmayı başaran SANTEK dijital dünyadaki yerini ‘SANTEK DİGİTAL’ adıyla alıyor. 8-9-10 Aralık 2021 tarihlerinde yedincisi gerçekleştirilecek olan SANTEK DİGİTAL, daha güçlü erişim ve etkileşim olanaklarıyla firmaları dünya ile buluşturmaya hazırlanıyor. Sanayi ve teknolojideki tüm yeniliklerin yer aldığı SANTEK DİGİTAL, Ticaret Bakanlığı onaylı e-ihracat platformu globalpiyasa.com veri tabanı teknik alt yapısı, iletişim, ürün filtreleme, yedi dile otomatik çeviri ve sipariş yönetimi olanaklarıyla gerçekleştiriliyor.

İŞ ORTAKLIKLARI İÇİN FIRSAT

SANTEK DİGİTAL’de; otomotiv ve otomotiv yan sanayiden elektrik- elektronik ve robotike, otomasyondan  kaynak teknolojilerine, üretim makine sanayinden metal işleme ve sac işleme makine sanayine, demir-çelik sanayinden, inşaat ve yapı sanayine kadar çok sayıda sektör bir arada. SANTEK DİGİTAL bu imkanlarıyla iş ortaklıklarını geliştirmek isteyen firmalar için bulunmaz fırsatlar sunuyor.

SAVUNMA SANAYİ İL BULUŞMASI

Kocaeli’nin yanı sıra tüm Türkiye’den katılımın sağlanacağı SANTEK DİGİTAL Fuarı il eş zamanlı olarak ‘Savunma Sanayi Yerlileştirme Projesi’ kapsamında, savunma sanayi ikili iş görüşmeleri etkinliği de yapılacak. 8 Aralık 2021 tarihinde Savunma Sanayi Başkanlığı ve tüm vakıf şirketlerinin katılımı ile ‘Savunma Sanayi İl Buluşması’ etkinliği fiziki olarak gerçekleşecek.

MATCH4INDUSTRY

Yine SANTEK DİGİTAL Fuarı ile eş zamanlı olarak ‘Match4Industry’ etkinliği fiziksel ortamda ve online platformda düzenlenecek, ulusal firmalar ile yurt dışındaki firmalar arasında B2B görüşmelerinin sağlanmasına olanak tanınacak.

PLATİN PLUS ÜYELİK

Sanayi ve teknolojideki tüm yeniliklerin yer aldığı SANTEK DİGİTAL’de, Ticaret Bakanlığı onaylı e-ihracat platformu globalpiyasa.com Platin Plus üyelik paketi özel bir indirimle firmalara sunulacak. 2 yıl süreli Platin Plus üyelik ile firmalar; iç ve dış pazarlar ile dijital eşleştirme, mesaj ve sipariş alt yapısı ve firmalara özel yönetim panelleriyle gerçekleştirecek.

BU AYRICALIĞI YAŞAYIN

SANTEK DİGİTAL’de bulunmak, dijital fuar kataloğunda yer almak, dijital salon ve stantlarda markanızı tanıtmak, endüstriyel veri tabanımızda ön planda olmak, yeni iç ve dış pazarlara erişmek, SANTEK DİGİTAL’de olmanın prestijini, güçlü pazarlama etkisini ve reklam ayrıcalıklarını yaşamak için aşağıdaki linki tıklayarak SANTEK DİGİTAL hakkında detaylı bilgi alabilir, fuara kayıt yaptırabilirsiniz.

http://santekfuari.com/

Paylaş