“SANTEK DİJİTAL” Fuarında Yerinizi Alın…

17 Kasım 2022

Sayın Üyemiz;

İlimizi uluslararası etkinliklerin de yer aldığı bir fuar merkezine dönüştürmek hedefi ile Oda olarak ilk kez 2013 yılında düzenlediğimiz SANTEK-Sanayi ve Teknoloji Fuarı kısa sürede sanayi sektörünün, teknoloji odaklı firma ve kurumların buluşma noktası, iç ve dış pazarlara erişimin etkili bir yolu oldu.

Bu yıl da sekizincisini düzenleyeceğimiz fuarımızı “SANTEK DİJİTAL” adı altında 29-30 Kasım tarihlerinde online platformda, daha güçlü erişim ve etkileşim olanaklarıyla düzenlemeye başlayan fuar, bir yıl boyunca ziyaretçilerine açık olacak.

Sanayi ve teknolojideki tüm yeniliklerin yer aldığı SANTEK Dijital Fuarımızı, Ticaret Bakanlığı onaylı e-ihracat platformu globalpiyasa.com veri tabanı teknik alt yapısı ile düzenliyoruz.

SANTEK Dijital’de bulunmak, eş zamanlı etkinliklere katılmak, dijital salon ve stantlarda markanızı tanıtmak, endüstriyel veri tabanımızda ön planda olmak, yeni iç ve dış pazarlara erişmek, SANTEK Dijitalde olmanın prestijini, güçlü pazarlama etkisini ve reklam ayrıcalıklarını yaşamak için sizleri aramıza bekliyoruz.

Dünya pazarlarına dijital yolculuğumuzda birlikte olalım…

İlgili Kişi – Global Piyasa

*Deren Şimşek /  Pazarlama Direktörü / 0541 7823665 / sales@globalpiyasa.com

*Ebru Ulutaş / Dijital Pazarlama Uzmanı / 0542 8275584 / medya@globalpiyasa.com

Ayrıntılı bilgi için: http://santekfuari.com/