Savunma Yan Sanayinde Yerinizi Alın

24 Ekim 2017

Sayın Üyemiz,

Kocaeli Sanayi Odası olarak; üyemiz sanayi kuruluşlarının savunma sanayine tedarikçi olabilmeleri için birçok girişimde bulunulmaktadır. Bu kapsamda Odamız, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Savunma Sanayi Vakıf Şirketleri ile işbirliği yaparak üyelerini savunma sanayi pazarına açmaktadır.

02-05 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan 4. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı – SANTEK’17’da DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI, ASELSAN, ROKETSAN, HAVELSAN, MAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU, SAHA-İSTANBUL, TAI-TUSAŞ, TEI-TUSAŞ ve İŞBİR ELEKTRİK”i ağırlayacak ve tedarikçi adayı üyelerimiz ile bir araya getirerek ikili iş görüşmeleri yapmalarını sağlayacağız.

4. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nda yer alarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, ASELSAN, ROKETSAN, HAVELSAN, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu, SAHA-İstanbul, TAI-TUSAŞ, TEI-TUSAŞ ve İşbir Elektrik’in satın alma yetkilileri ile birebir görüşmek için firmalarımızın, Odamız web sayfası (www.kosano.org.tr) sağ bölümde yer alan “Anket Girişi” kısmındaki “Savunma Sanayi için Yurt İçi Firma Tedarikçi Formu”nu doldurarak 25 Ekim Çarşamba günü mesai bitimine kadar randevu alması gerekmektedir.

İlgili Kişi: Aynur Hacıfettahoğlu / aynur@kosano.org.tr / 0262 315 80 38

Paylaş