Sektörel Oturumlar – T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci’nin İran Ziyareti kapsamında “Türkiye-İran İş Forumu”, 25 Şubat 2017, Tahran

15 Şubat 2017

Sayın Üyemiz
T.C. Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’nin ve İran Sanayi, Maden ve Ticaret Bakanı M. Rıza Nimetzade ile İran İletişim ve Bilgi Teknolojileri Bakanı ve KEK Eşbaşkanı Mahmut Vaizi’nin onurlandırmalarıyla Tahranda “Türkiye-İran İş Forumu” düzenleneceği bildirilmişti.
Bu çerçevede, söz konusu forumda, genel ticaret/yatırımlar ve bankacılık, tekstil, otomotiv ve yan sanayii, enerji ve petrokimya, dayanıklı tüketim malları/beyaz eşya, müteahhitlik ve yapı malzemeleri, turizme yönelik hizmet sektörü/otel yatırımı/otel ekipmanları/ otel işletmesi sektörlerinde işbirliği fırsatlarını değerlendiren oturumlar yapılacaktır.
Anılan ziyarete, İran ile halihazırda yatırım ve ticari ilişkisi olan veya geliştirmek isteyen üyelerimizin katılımını diler, ziyarete katılmayı arzu eden firma temsilcilerinin 15 Şubat 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar aşağıdaki web link’inde yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak ödeme dekontunu DEİK’e (bkarahan@deik.org.tr – 212 339 5043) iletmeleri rica olunur. Ziyarete katılım koşulları ve detaylar başvuru formunda yer almaktadır.
Ek: Program

Paylaş