SelectUSA Yatırım Zirvesi

11 Haziran 2014

Sayın Üyemiz,

23-24 Mart 2015 tarihlerinde, ABD’nin Washington D.C. bölgesinde gerçekleştirilecek “SelectUSA Yatırım Zirvesi” kayıtlarının başladığı belirtilmiştir. Sözkonusu Zirve ile yatırımcıların, ABD’de iş kurmak ya da mevcut operasyonlarını geliştirmek için faydalı araçlar, değerli bilgi ve doğru bağlantılarla buluşmalarına fırsat yaratılacaktır. Üst düzey iş dünyası ve hükümet liderleri, son eğilimler hakkında görüşlerini sunarken zirve, ABD’nin dört bir yanında bulunan yatırım fırsatlarını sergileyecektir. Ticaret fuarı ve online randevulaşmayla birebir yapılacak görüşmeler, iş geliştirmek isteyen yetkilileri bir araya getirerek kaynaklar ve teşvikler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

 “SelectUSA Yatırım Zirvesi”ne katılım bedeli 550 Dolar olup, kişi başı katılım bedelidir, firma başına değildir ve firmalar 2 katılımcıyla sınırlıdır.

İlgili Zirve’nin detaylı bilgileri, İngilizce ve Türkçe olarak ek’te sunulmuş olup, daha fazla bilgi ve kayıt için www. SelectUSASummit.com’un ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Ek 1  : SelectUSA Investment Summit

Ek 2 : SelectUSA Investment Summit

Ek 3 : ABD Ticaret Bakanı Penny PRITZKER, 2015 SelectUSA Yatırım Zirvesi Kayıtlarını Başlatıyor

Paylaş