SERA GAZI EMİSYONLARININ TAKİBİ HAKKINDA YÖNETMELİK, GEREKLİLİKLERİ, SERA GAZLARI VE VERİFİKASYON/DOĞRULAMA SÜRECİ

26 Haziran 2013

SERA GAZI EMİSYONLARININ TAKİBİ HAKKINDA YÖNETMELİK, GEREKLİLİKLERİ, SERA GAZLARI VE VERİFİKASYON/DOĞRULAMA SÜRECİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
Odamız ve SGS işbirliği ile 02 Temmuz 2013 Salı günü, Kocaeli Sanayi Odası Merkez Binasında, 14.00-16.30 saatleri arasında “SERA GAZI EMİSYONLARININ TAKİBİ HAKKINDA YÖNETMELİK, GEREKLİLİKLERİ, SERA GAZLARI VE VERİFİKASYON/DOĞRULAMA SÜRECİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ” gerçekleştirilecektir.

Eğitim İçeriği

1. Sera Gazı Emisyonlarının Takibi Hakkında Yönetmelik ve Gereklilikleri
2. Sera gazları ve verifikasyon/doğrulama süreci

Konuşmacı

Arzu Sue Durukan (SGS Türkiye-Çevre)

Neden Katılmalı?

25 Nisan 2012 tarihinde yayımlanan “SERA GAZI EMİSYONLARININ TAKİBİ HAKKINDA YÖNETMELİK” ile ülkemizde de Sera Gazlarının İzlenmesi, Raporlanması ve Doğrulanması uygulanmaya başlanacaktır. Bu kapsamda düzenlenmekte olan bilgilendirme semineri ile yönetmelik kapsamına giren tüm tesislerin ve bu alanda faaliyet gösterecek kuruluşların kısa süre sonra uygulanmaya başlanacak yöntemler konusunda ve uluslararası standartlar hakkında bilgi edinmeleri ve yönetmelik uygulanmasına hazırlıklı olmaları amaçlanmaktadır.

Toplantıya katılım için Odamız web sayfası ( kosano.org.tr ) Ana Sayfa üzerinde sağ tarafta yer alan “Program Başvuru” bölümünden kayıt yapmanız yeterlidir.

Paylaş