SMART FUTURE EXPO

7 Kasım 2018

Sayın Üyemiz,

14-15 Kasım tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde Smart Future Expo 2018 “Akıllı Teknolojiler Zirve ve Sergisi” ikincisi düzenlenecektir.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşriflerinin planlandığı Smart Future Expo, geçtiğimiz yıl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleriyle, Sayın Bakanımız  Dr. Faruk Özlü’nün açılışı ile gerçekleştirildi. 

Smart Future Expo 2018’de, Sanayinin Dönüşümü, Akıllı Şehircilik ve Yapı, Girişimcilik temaları eş zamanlı olarak işlenerek;  Bilişim, Yazılım, Otomasyon, Elektronik ve Şehircilik sektörleri başta olmak üzere gelişen IoT, Yapay Zeka, Bulut Bilişim, Büyük Veri gibi geleceğin dünyasını şekillendirecek konulara değinilecek, hem sergi alanıyla hem de eş zamanlı düzenlenen konferanslarla alanın en büyük etkinliği olarak, ekonominin yarınına ışık tutacak bir platform oluşturulacaktır.

ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) tarafından organize edilen Smart Future 2018; Sanayinin Dönüşümü ekseninde Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu (MAKFED) ve Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği (ENOSAD)‘nin desteklerini alırken diğer temalarında bakanlıklar, yerel yönetimler,  üniversiteler ve sektör lideri firmaların işbirliği ile akıllı gelecek ekosistemini kurgulamayı hedefliyor.

Kurumunuzu, akıllı teknolojiler ve dijital dönüşüm odağında sektörel iş birliklerinin de gerçekleşmesinin hedeflendiği Smart Future Expo 2018 için proje sponsoru ya da stantlı katılımcı olarak konumlandırmayı arzu ediyoruz.

Aşağıdaki linklerden tanıtım dosyası ve sponsoruk, katılım dosyalarımıza ulaşabilirsiniz.

Tanıtım Dosyası için tıklayınız.

Katılım Bedelleri için tıklayınız.

Paylaş