Stadler Polska Tedarikçi Günü

8 Ekim 2021

Sayın üyemiz,

1990 yılından beri İstanbul Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren Yan Sanayi Borsası, KOBİ’lerimizi dış pazarlara yönlendirerek ülkemiz ihracatını hem çeşitlendirmek hem de arttırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu çalışmalar arasında önemli bir yer tutan “Tedarikçi Günleri” organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayicilerle ülkemizdeki yan sanayi firmalarını birebir buluşturarak aralarında güçlü bağlar kurulmasını ve her iki taraf içinde müşteri portföylerinin gelişmesini sağlamaktadır.

Söz konusu faaliyetlerin bir devamı olarak, İTO ve “Stadler Polska” firmasının iştiraki ile 16 Kasım 2021 tarihinde “Stadler Polska Tedarikçi Günü” etkinliğinin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Raylı araçlar alanında faaliyet gösteren Polonya menşeli Stadler Polska firması; 1942 yılında kurulmuş olup Avrupa, ABD ve Rusya dahil 10’dan fazla ülkede faaliyet gösteren üretim tesisleri, 1200 çalışanı ve 2020 yılında gerçekleştirdiği 380 milyon Avro tutarında ciro ile global bir şirket konumundadır.

Söz konusu organizasyon, firmanızın küresel ticarette daha etkin bir yer alması adına sizlere çok önemli bir fırsat sunmaktadır. Stadler Polska firması satın alma yetkilileri ile görüşmek istemeniz halinde, aşağıdaki linkten 15 Ekim 2021 tarihine kadar başvurunuzu yapabilirsiniz

Başvuru Formu için Tıklayınız

Paylaş