The Inspired Home Fuarı hk. 17-19 Mart 2024 Hk.

18 Ocak 2024

Sayın Üyemiz,

TOBB’dan Odamıza gelen yazıda; önceki adıyla “International Home+Housewares Show” olan, Kuzey Amerika’nın en büyük ev eşyaları fuarı olan “The Inspired Home”, Fuarı’nın, 17-19 Mart 2024 tarihlerinde Chicago’dagerçekleştirileceği bildirilmektedir. Fuar ile ilgili ayrıntılı bilgi için: https://www.theinspiredhomeshow.com/ ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı’nın söz konusu fuara Türkiye’den dahil olacak Türk iş insanlarına yönelik bir heyet organize ettiği ve heyete dahil olacakların aşağıda yer alan birtakım avantajlardan faydalanacağı belirtilmektedir.

*Amerikalı firmalar ile B2B ve B2G toplantı desteği

*Konferans ve eğitimlere katılma hakkı

* Kayıt sırası bekleme zorunluluğunu ortadan kaldıran kimlik basımı

*Uluslararası Ticaret Merkezini kullanma hakkı-özel toplantı odaları, bilgisayar, yazıcı, hızlı internet erişimi ve atıştırmalıkların olduğu lounge olanakları

*Uluslararası delegelere özel hoş geldin brifingi

*Stant açan firmaların listesine erişim hakkı

*Otel fiyatlarında özel indirimli fırsatlar ve fuara ücretsiz ulaşım imkânı

Bu fuara delegasyon ile katılmak ve ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenlerin 20 Ocak 2024 tarihine kadar ali.bestas@trade.gov ile iletişime geçmelerin gerekmektedir. ABD Büyükelçiliği katılımcıların masraflarından sorumlu değildir. Delegasyon katılım ücreti kişi başı 90 ABD Doları’dır.

NOT: Fuar, Amerika’ya ihracat yapmak isteyen firmalar için değil, Amerika’da firma kurarak büyümek isteyen ya da ürün veya teknoloji satın almak isteyen firmaların katılımı için uygundur.

Bilgilerinize sunarız.