Ticaret Bakanı Muş KSO Meclisi’ne konuk oldu

18 Ocak 2023

Kocaeli Sanayi Odası yeni yılın ilk Meclis Toplantısını T.C. Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un teşrifleri ile gerçekleştirdi. Bakan Muş, Kocaeli sanayisinin gelişiminin devam etmesine yönelik atılabilecek adımlar konusunda sanayiciler ile istişarede bulundu

Kocaeli Sanayi Odası ocak ayı Meclis Toplantısı, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Toplantının konuğu T.C. Ticaret Bakanı Mehmet Muş oldu.

KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul’un yönetiminde gerçekleşen toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu hem aylık ekonomik değerlendirmelerde bulundu hem de 2022 yılı faaliyetlerini genel hatları ile aktardı.

KSO Başkan  Ayhan Zeytinoğlu’nun aylık ekonomik değerlendirmeleri için Tıklayınız

KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun 2022 yılı faaliyetlerini paylaştığı konuşması için Tıklayınız

Bakan Muş, Meclis Toplantısı’nın son bölümüne katılarak sanayiciler ile Kocaeli sanayisinin gelişiminin devam etmesine yönelik atılabilecek adımlar konusunda istişarede bulundu, sanayicilerin sorularını yanıtladı.

Meclis toplantısına ayrıca; Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Bakan Yardımcıları Mustafa Tuzcu ile Özgür Volkan Ağar, İhracat Genel Müdürü Mehmet Ali Kılıçkaya, İthalat Genel Müdürü Mehmet Azgın, Gümrükler Genel Müdürü Mustafa Gümüş, Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Ticaret Bakanlığı bürokratları, il müdürleri, sanayiciler ve çok sayıda misafir de katılım sağladı.