Türk Dünyası İş Forumu 14 Eylül 2023 Hk.

28 Ağustos 2023

Sayın Üyemiz,

TOBB’dan Odamıza gelen yazıda; Türk Devletler Teşkilatı (TDT) Ticaret veya Ekonomiden Sorumlu 12. Bakanlar Toplantısı marjında “Türk Dünyası İş ve Yatırım Forumu” 14 Eylül 2023 tarihinde İstanbul Hilton Bomonti otelinde gerçekleştirilecektir.

Birliğimiz Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığını yürüttüğü Türk Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği ev sahipliğindeki etkinliğe Azerbaycan, Kazakistan, Kırgizistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Macaristan, Özbekistan ve ülkemizdeki iş insanlarının iştirak etmesi öngörülmektedir.

TDT Üyesi Ülke Ticaret veya Ekonomiden Sorumlu Başkanların da katılacağı “Türk Dünyası İş ve Yatırım Forumu” kapsamında katılımcı firmalar arasında  ikili iş görüşmeleri yapma imkanı da olacaktır.

Türkçe-Rusça ve İngilizce simultane tercüme hizmetinin sağlanacağı etkinlik saat 13.30-17.00 arasında gerçekleştirilecek olup taslak program katılım teyidi veren firmalarımıza ayrıca iletilecektir. Katılım teyidinin en geç 11 Eylül 2023 tarihine kadar http://tcci.tobb.org.tr bağlantısından yapılması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.