Türk Firmaları için İtalya’da Yatırım Olanakları Hakkında

30 Eylül 2015

Sayın Üyemiz,

İtalya’daki somut yatırım fırsatlarını tanıtmak üzere uluslararası danışmanlık firmalarının temsilcilerinden oluşan bir heyet ile 7 Ekim 2015 tarihinde İstanbul’da “Türk Firmaları için İtalya’da Yatırım Olanakları; Türk- İtalyan İşbirliği Toplantıları” gerçekleştirilecektir.

Söz konusu toplantı kapsamında, gıda ve içecek, giyim ve moda, yapı malzemeleri, endüstriyel makineler ve otomotiv yan sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren satınalma ve ortaklık tekliflerine açık 100’den fazla İtalyan firması tanıtılacaktır.

Marka, teknoloji/know how ve pazar müşteri portföyü açısından söz konusu İtalyan firmalarının devralınmasının ve/veya işbirliği yapılmasının firmalarımızın İtalya, Avrupa ve 3. ülkelere yönelik ihracatımızın arttırılmasına önemli katkılar sağlayabileceği değerlendirilmektedir.

Toplantının taslak programı,  İtalya’daki yatırım fırsatlarına ilişkin firma listesi ve katılım formuna TOBB web sitesinden (http://www.tobb.org.tr/Sayfalar/Detay.php?rid=2433&lst=DuyurularListesi) ulaşılabilmektedir.

Katılım Formuna ulaşmak için tıklayınız.
Gündem için tıklayınız.
Yatırım fırsatları örnekleri için tıklayınız.
Bilgi İçin:
Duygu DELİKANLI
Tel: 0 312 218 22 25
E-posta: duygu.delikanli@tobb.org.tr
Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Paylaş