Türk Ticaret ve Sanayi Odası İş Forumu

3 Kasım 2021

Sayın Üyemiz,

TOBB’dan Odamıza gelen yazıda; Türk Konseyi 8. Liderler Zirvesi’nin 12 Kasım 2021 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Türk Konseyi faaliyetleri kapsamında Türk Ticaret ve Sanayi Odası kurulmuş olup, bahse konu Oda’nın Başkanlığı Birliğimiz Başkanı Sn. M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU tarafından yürütülmektedir.

Türk Ticaret ve Sanayi Odası İş Forumu, Türk Konseyi Liderler Zirvesi yan etkinliği olarak 10 Kasım 2021 Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleştirilecektir. İş Forumu’na Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Macaristan’dan çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firma temsilcilerinin katlımı beklenmektedir. İş Forumu kapsamında, belirtilen ülkelerden katılacak firmalarla ikili iş görüşmeleri yapılabilecektir. Etkinliğe katılacak yabancı firma bilgileri, teyit veren katılımcılara iletilecektir. Türkçe-Rusça ve İngilizce simultane tercüme hizmetinin sağlanacağı etkinlik saat 14:00-17:30 arasında gerçekleştirilecektir.

Katılım için 2 doz aşı (2. dozun üzerinden en az 15 gün geçmiş olması gerekmektedir.) ya da son 48 saatte yapılmış negatif PCR testi ibraz edilmesi zorunludur.

Katılım için lütfen formu eksiksiz doldurun: https://anket.tobb.org.tr/#/anket/turk-ticaret-ve-sanayi-odasi-is-forumu

 Son başvuru tarihi: 8 Kasım 2021

Türk TSO İş Forumu Programı için tıklayınız.