Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan V. İş Forumu, 17 Şubat 2017, İstanbul

15 Şubat 2017

Sayın Üyemiz
T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve DEİK organizasyonunda 2012 yılından itibaren Türkiye, Gürcistan ve Azerbaycan’ın çeşitli şehirlerinde gerçekleştirilen Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan iş forumlarından (TAG-İF) beşincisinin 16 Kasım 2016 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilmesinin planlandığı fakat resmi programdaki değişiklik sebebiyle ertelendiği bildirilmişti.
Söz konusu iş forumunun  T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Azerbaycan Ekonomi Bakanı Sayın Şahin Mustafayev, Gürcistan Ekonomi ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakanı Sayın Giorgi Gakharia’nın yanı sıra üç ülkenin iş dünyası örgütlerinin yöneticileri ve işadamları katılımıyla 17 Şubat 2017 tarihinde İstanbul InterContinental Otelinde gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.
Azerbaycan ve Gürcistan’da pazar payımızın artırılması ve adı geçen ülkelere yönelik yeni ihracat imkanlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek iş forumu kapsamında üç ülke girişimcileri arasında iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir. Etkinliğin taslak programı ekte sunulmakta olup, konuk ülkelerden gelecek heyet listeleri ve programa ilişkin güncellemeler katılım teyidi veren firma temsilcilerine bilahare iletilecektir.
Bahsi geçen etkinliğimize katılmayı arzu eden üyelerimizin en geç 14 Şubat 2017, Salı günü mesai bitimine kadar http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/342/8153 adresli internet bağlantısı üzerinden online kayıt yapmaları gerekmektedir.
EK: Taslak Program

Paylaş