Türkiye-Irak İş ,Yatırım & Müteahhitlik Forumu, 19 Kasım 2021, İstanbul

12 Kasım 2021

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı ev sahipliğinde, Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) ve Irak Ticaret ve Sanayi Odaları Federasyonu (FCCI) iş birliğinde, Kurulumuz organizasyonunda; T.C. Ticaret Bakanı Sn. Mehmet Muş ve Irak Ticaret Bakanı Sayın Dr. Alaa Ahmed Hassan Obaid’in teşrifleriyle “Türkiye-Irak İş, Yatırım ve Müteahhitlik Forumu” 19 Kasım 2021 tarihinde İstanbul Wyndham Grand Levent Otel’de gerçekleştirilecektir.

Irak Cumhuriyeti ve IKBY kamu yetkilileri ve özel sektör temsilcilerinin yer alacağı İş Forumu’nda proje sunumları, paneller ve ikili iş görüşmelerinin yanı sıra ilgili Iraklı kurumların yetkilileriyle G2B görüşmeleri gerçekleştirme imkanı olacaktır.

Bahse konu İş Forumu’na; Gıda & Gıda İşleme, Tarım, Üretim Makinaları, Sağlık, İnşaat, Altyapı, Yapı Malzemeleri, Savunma Sanayi, Lojistik, Finans ve Bankacılık, Mobilyacılık, Enerji, Havayolu Taşımacılığı, Medikal, İlaç, Giyim & Tekstil ve Petrol & Akaryakıt sektörlerinden Türk ve Iraklı firmaların katılım sağlaması öngörülmektedir.

Anılan İş Forumu’na katılım sağlamak isteyen firmalarımızın, bağlantıda yer alan katılım formunu en geç 16 Kasım 2021 Salı günü saat 17.00’ye kadar eksiksiz doldurarak kayıt olmaları rica olunur.

Paylaş