Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Su Gibi 32. Kalite Kongresi Hk.

16 Kasım 2023

Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Su Gibi 32. Kalite Kongresi, 21-22 Kasım 2023 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Kongreyle ilgili KALDER’in duyurusunda, “Cumhuriyetimiz’ in 100. yılı anısına, özel bir programla siz değerli katılımcılarımız ile buluşmaya hazırlanıyoruz. ‘SU Gibi’ ana teması ile özetle su gibi akan bir yüzyılın değerlendirmesini birlikte yaparken gelecek yüzyıla da su gibi akacak Cumhuriyeti nelerin beklediğini hep birlikte tartışacağız.

Kongremizin birinci gününde, büyük güçlükler ve yoksunluklar içinde inşa edilen Cumhuriyetimizin su gibi geçen hikayesini dinleyecek, 100 yıl içindeki ekonomik gelişimini, toplumsal dönüşümünü doğal zenginliklerinin yeniden keşfini ve kadınlarımızın kuruluştaki emsalsiz çabasını gözden geçireceğiz.

Kongremizin ikinci gününde ise, geleceğe umutla bakacak, su gibi dupduru geçmesini ümit ettiğimiz bir sonraki 100 yılda, nasıl bir ekonomik büyüme, toplumsal gelişim ve coğrafi koruma içinde olmamız gerektiğine bakacak, geçmişi geleceğimizin ışığı gençlerimize devredecek ve bizi aydınlığa taşıyacak olan değerlerimizi konuşacağız. Sizi de bu heyecan verici yolculukta aramızda görmeyi dileyerek, geleceğimizi birlikte şekillendirmeye davet ediyoruz” denildi.

Ayrıntılı bilgi için Tıklayınız