Ürdün Yatırım Fırsatları Toplantısı

13 Ağustos 2021

Sayın Üyemiz,

TOBB’dan Odamıza gelen yazıda; Ürdün Yatırım Kurulu Başkanı Faridon Haritoka başkanlığında, Ürdün Sanayi Odası ve Ürdün Organize Sanayi Bölgeleri temsilcilerinden oluşan heyetin ziyareti vesilesiyle, TOBB ev sahipliğinde 20 Ağustos

2021 Cuma günü 14:30-16:00 saatleri arasında İstanbul TOBB Plaza‘da “Ürdün Yatırım Fırsatları Toplantısı” gerçekleştirilecektir.

Toplantıda Arapça-Türkçe simultane tercüme hizmeti sağlanacak olup; tekstil (elbise ve halı), deri üretimi  (çanta, ayakkabı, ceket vb.), gıda sanayi ve plastik ürünleri sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren Türk firmalarının katılımı beklenmektedir.

Bahse konu toplantıda açılış konuşmalarının ardından, Ürdün Yatırım Kurulu Başkanı Faridon Haratoka tarafından “Ürdün’deki Yatırım Fırsatları” konulu bir sunum gerçekleştirilecek ve ardından soru-cevap  bölümüne geçilecektir.

Söz konusu toplantıya katılmak isteyen firmalarımızın en geç 19 Ağustos günü mesai bitimine kadar  TOBB (Sıla Kozanlı, sila.kozanli@tobb.org.tr) başvurmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.