KSO Oda Orkestrasından Yaza Veda Konseri

24 Eylül 2018

KSO’nun geleneksel “Yaza Veda” etkinliğinde sahne alan KSO Oda Orkestrası, izleyenlere muhteşem bir gece yaşattı.

KSO Oda orkestrası konseri Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve eşi Rüya Hanım ile KSO Meclis Başkanı Hasan Tahsin Tuğrul ve eşi Beril Hanım’ın ev sahipliğinde  gerçekleşti.

Konsere Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya hanım, Gölcük Tersane Komutanı Tuğamiral Aydın Eken, Denizaltı filosu komutanı Tuğamiral Hasan Çankaya,  Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Başiskele Kaymakamı Atilla Kantay,  İl Ticaret Müdürü Veysi Uzunkaya, Sanayi Odası  üyesi işadamları katılım gösterdi.

Türkiye’deki mevcut Sanayi Odaları içerisinde yalnızca Kocaeli Sanayi Odası bünyesinde olan, ülkenin ilk ve tek Sanayi Odası orkestrası özelliğine sahip KSO Oda Orkestrası, Yaza Veda konseriyle izleyenleri adeta mest etti.

Üretimin ritmi olarak da anılan KSO Oda Orkestrası konserinin öncesinde Ford’un Sosyal Tesisinde davetlilere bir kokteyl verildi. Kokteyl sonrası başlayan konserde orkestra şefi Özgür Günay, Solist  Berk Özbek  ve 20 kişiden oluşan Oda Orkestrası klasik müzikten popüler müziğe uzanan 16 eser seslendirdi.

Paylaş