Yurtdışı İhale Duyuruları

*UGANDA YATIRIM ZİRVESİ

3-4 Nisan 2014 tarihlerinde Uganda’nın başkenti Kampala’da “Uganda Yatırım Zirvesi”
gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Odamıza iletilen yurtdışı ihale duyurularına, http://tobb.org.tr/iframes/Sayfalar/ihale.php  adresi üzerinde “Özelleştirme ve Yatırım” başlığı altında ulaşabilirsiniz.
* HONG KONG İhale Sistemi ve İhale Duyuruları

Hong Kong yönetimince açılan 8 adet ihaleye ilişkin duyuru (aslı ve tercümesi), T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden alınmakla ilişikte sunulmaktadır. Duyurumuzda söz konusu ihaleler için son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi “İhale Tarihi” olarak belirtilmiştir. Ataşelik yazısında güncel ihale duyurularının dışında ayrıca, Hong Kong Hükümeti Lojistik Dairesinde (GLD- Government Logistics Department) bir tedarikçiler listesi tutulduğu ve firmalarımızın https://www.gldpcms.gov.hk adresinden söz konusu tedarikçiler listesine kayıt yaptırabilecekleri ve açılan ihalelerden doğrudan haberdar olabilecekleri belirtilmektedir. Bunun dışında, Hong Kong Hükümeti’nin e-Tender Box (ETB) http://www.gldtender.gov.hk/ adlı bir elektronik ihale sistemi kullanmakta olduğu; GLD’nin tedarikçiler listesine kayıtlı ve üye firmaların http://www.gldtender.gov.hk adresinde bulunan elektronik ihale sistemine girerek ihale dokümanlarını kendi bilgisayarlarına indirebilecekleri, teklif belgelerini doldurularak elektronik yoldan başvuru yapabilecekleri bilgisi de verilmektedir.

İhale ayrıntısı için tıklayınız

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Odamıza iletilen yurtdışı ihale duyurularına http://www.tobb.org.tr/Sayfalar/yurtdisi-ihale-duyurulari.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.
Karadağda İnşaatı Yapılacak olan 8 Küçük Hidroelektrik Santral (HES)Ayrıntılı bilgiye http://ihale.tobb.org.tr/dosya/2403_Hesler.pdf  adresinden ulaşabilirsiniz.