Business Doğu Marmara Katalog ve CD'si hazırlanıyor.

17 Haziran 2012

Kocaeli Sanayi Odası’nın aylık periyodik dergisi ‘Odavizyonu’ hazırlayan Anadolu Basın Merkezi, Odamız işbirliği ile, 2010 yılında hazırladığımız ‘Kocaeli Business 2010’ kataloglarını bölgesel olarak genişletip hazırlayacaktır. Nisan ayı sonunda tamamlanması beklenen ‘Business Doğu Marmara’ katalog ve CD çalışması, yine odamız üyelerine ücretsiz ulaştırılacak olup; Kocaeli ilinin yanı sıra, Yalova, Sakarya, Bolu ve Düzce illerini de kapsayacaktır.

Türkiye’nin en iyi ekonomik potansiyeline sahip, Türkiye’nin en büyük kuruluşlarının ve yabancı yatırımcıların tercihi ‘DOĞU MARMARA’yı biraraya getirmeyi amaçlayan çalışma, illerin yanı sıra, çerçevesi meslek komiteleri ile çizilmiş sektörlerle de sektörel ayrıma kavuşturulacaktır. OSB’ler, serbest bölgeler, Ar-Ge ve teknoloji, krediler, limanlar ve çevre ana konuları ile de detaylandırılacak olan sözkonusu katalog ve cd çalışması, Kocaeli Sanayi Odası’nın yurt içi ve yurt dışı etkinliklerinde de ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

Kocaeli Sanayi Odası üyelerine sağlanan özel katılım avantajlarını öğrenmek yada daha detaylı bilgi almak için 0312 496 01 09 numaralı telefonu arayabilir yadawww.dogumarmara.org web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş